Kick | Contact
68
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-68,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Contact

Mail ons

Heb je vragen? Neem contact met ons op

KICK Algemeen

Industriekade 14
4815 HD Breda
076-5 15 17 28

Pieter van Loon
06-20 74 00 50
p.vanloon@kick-breda.nl

Stage lopen bij de dagtraining

Binnen de dagtraining begeleiden we elk jaar een aantal stagiaires. We zijn nog op zoek naar een stagiaire van een sport gerelateerde opleiding.
Gezien de doelgroep en onze werkwijze zoeken wij stagiaires die minimaal in hun 3e leerjaar van een  MBO 3/4 of HBO opleiding zitten.

We werken alleen met stagiaires die een heel schooljaar minimaal 3 dagen per week stage komen lopen. Deze keuzen hebben we gemaakt om de conitunïteit qua begeleiding op de groep te bewaken en de jongeren en stagiaires de kans te geven een goede relatie met elkaar op te bouwen.

Bij interesse in een stageplek ontvangen we graag een CV en motivatiebrief.

Overig contact

KICK Dagtraining

Industriekade 14
4815 HD Breda
076-5 15 17 28
kick@kick-breda.nl

Patrick van Seeters
06-21 70 47 55
p.vanseeters@kick-breda.nl

Freek Verhulst
06-36 19 10 03
f.verhulst@kick-breda.nl

Grote Broer Hoge Vucht

Terheijdenseweg 500
4826 AB Breda

Coördinerend: Jenny Parren
06-20 77 54 90
j.parren@kick-breda.nl

Uitvoerend: Zaim Algereawy
06-36 49 34 95
z.algereawy@kick-breda.nl

Grote Broer Haagse Beemden

Vlierenbroek 30/32
4822 XM Breda

Coördinerend: Jenny Parren
06-20 77 54 90
j.parren@kick-breda.nl

Uitvoerend: Ray Mathijssen
06-57 81 92 93
r.mathijssen@kick-breda.nl

Grote Zus

Bezoekadres Hoge Vucht:
Terheijdenseweg 500
4826 AB Breda

Bezoekadres Haagse Beemden:
Vlierenbroek 30/32
4822 XM Breda

Coördinerend: Jenny Parren
06-20 77 54 90
j.parren@kick-breda.nl

Uitvoerend Hoge Vucht: Kenza Bahala
06-15 25 65 28
k.bahala@kick-breda.nl

Uitvoerend Haagse Beemden: Jojanneke Hoogers
06-40 75 17 39
j.hoogers@kick-breda.nl

[/vc_column][/vc_row]